Dlaczego przedszkole Frajda?

Co wyróżnia przedszkole Frajda :

1.NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA EDUKACYJNE – stymulując rozwój intelektualny naszych dzieci oraz naukę języka angielskiego wykorzystujemy nowoczesne techniki multimedialne tj. tablicę interaktywną oraz interaktywny dywan.

Dzieci korzystanie z tablicy traktują jako wspaniałą zabawę, dlatego praca z jej wykorzystaniem ma bardzo pozytywny wpływ na proces edukacyjny i wychowawczy. Dzięki zastosowaniu tablicy interaktywnej dzieci są w stanie skupić się na nauce przez bardzo długi czas, a nauka staje się dla nich przyjemnością, a przyswajanie wiedzy jest łatwiejsze. Nauczyciel nie musi dodatkowo motywować wychowanków, ponieważ sama zabawa z tablicą jest dla dzieci wystarczająco ciekawa. Za pomocą tablicy dzieci poznają świat i uczą się języka.

Interaktywny dywan – to system czujników ruchu, który zawiera w sobie projektor, komputer i moduł interaktywny. Obraz wyświetlany na podłogę tworzy wirtualny „świat”, na którym uczestnicy przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy.

2. MAŁE GRUPY – praca w przedszkolu odbywa się w małych grupach co pozwala na poświęcenie uwagi i indywidualne wsparcie każdego dziecka. Wychowawcy tworzą przyjazną atmosferę, która sprzyja rozwojowi dziecka i jego indywidualności. Dziecko czuje u nas się jak w domu – otoczone troskliwą  opieką nauczyciela, który ma dla niego zawsze czas.

3. CODZIENNIE ANGIELSKI – w naszym przedszkolu  zajęcia językowe odbywają się codziennie. Taki rytm zajęć jest najkorzystniejszy z uwagi na efekt, że dzieci w wieku przedszkolnym  mają krótki okres koncentracji, uczą się szybko, ale równie szybko zapominają. Potrzebują więc wielu prób i powtórzeń co doskonale umożliwiają codzienne konwersacje, gry i zabawy w języku angielskim.

Staramy się, aby nauka języka angielskiego w naszym przedszkolu sprawiała dzieciom przyjemność i była dobrą zabawą. Nasze zajęcia oparte są na tym, co dzieci lubią najbardziej, mianowicie na zabawach ruchowych, piosenkach, rymowankach, prostych opowiadaniach oraz rożnych zadaniach plastycznych. W nauce języka dzieci korzystają również z multimedialnych programów językowych tablicy interaktywnej i magicznego  dywanu.

4. PRZESTRZEŃ I NOWOCZESNOŚĆ – Przedszkole mieści się w nowym budynku spełniającym wszystkie normy bezpieczeństwa. Został wykonany w oparciu o najnowsze przepisy obowiązujące obiekty użyteczności publicznej. Jest to przestronny i w pełni bezpieczny obiekt . Nowocześnie urządzone sale są dobrze wyposażone w różnorodne zabawki i pomoce dydaktyczne sprzyjające rozwojowi i aktywności twórczej dziecka. Na zewnątrz budynku znajduje się duży, bezpieczny plac zabaw. Przedszkole objęte jest systemem monitoringu.

 

 

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.