Dlaczego przedszkole Frajda?

Co wyróżnia przedszkole Frajda :

1.NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA EDUKACYJNE – stymulując rozwój intelektualny naszych dzieci oraz naukę języka angielskiego wykorzystujemy nowoczesne techniki multimedialne tj. tablicę interaktywną oraz interaktywny dywan.

Dzieci korzystanie z tablicy traktują jako wspaniałą zabawę, dlatego praca z jej wykorzystaniem ma bardzo pozytywny wpływ na proces edukacyjny i wychowawczy. Dzięki zastosowaniu tablicy interaktywnej dzieci są w stanie skupić się na nauce przez bardzo długi czas, a nauka staje się dla nich przyjemnością, a przyswajanie wiedzy jest łatwiejsze. Nauczyciel nie musi dodatkowo motywować wychowanków, ponieważ sama zabawa z tablicą jest dla dzieci wystarczająco ciekawa. Za pomocą tablicy dzieci poznają świat i uczą się języka.

Interaktywny dywan – to system czujników ruchu, który zawiera w sobie projektor, komputer i moduł interaktywny. Obraz wyświetlany na podłogę tworzy wirtualny „świat”, na którym uczestnicy przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy.

2. MAŁE GRUPY – praca w przedszkolu odbywa się w małych grupach co pozwala na poświęcenie uwagi i indywidualne wsparcie każdego dziecka. Wychowawcy tworzą przyjazną atmosferę, która sprzyja rozwojowi dziecka i jego indywidualności. Dziecko czuje u nas się jak w domu – otoczone troskliwą  opieką nauczyciela, który ma dla niego zawsze czas.

3. CODZIENNIE ANGIELSKI – w naszym przedszkolu  zajęcia językowe odbywają się codziennie. Taki rytm zajęć jest najkorzystniejszy z uwagi na efekt, że dzieci w wieku przedszkolnym  mają krótki okres koncentracji, uczą się szybko, ale równie szybko zapominają. Potrzebują więc wielu prób i powtórzeń co doskonale umożliwiają codzienne konwersacje, gry i zabawy w języku angielskim.

Staramy się, aby nauka języka angielskiego w naszym przedszkolu sprawiała dzieciom przyjemność i była dobrą zabawą. Nasze zajęcia oparte są na tym, co dzieci lubią najbardziej, mianowicie na zabawach ruchowych, piosenkach, rymowankach, prostych opowiadaniach oraz rożnych zadaniach plastycznych. W nauce języka dzieci korzystają również z multimedialnych programów językowych tablicy interaktywnej i magicznego  dywanu.

4. PRZESTRZEŃ I NOWOCZESNOŚĆ – Przedszkole mieści się w nowym budynku spełniającym wszystkie normy bezpieczeństwa. Został wykonany w oparciu o najnowsze przepisy obowiązujące obiekty użyteczności publicznej. Jest to przestronny i w pełni bezpieczny obiekt . Nowocześnie urządzone sale są dobrze wyposażone w różnorodne zabawki i pomoce dydaktyczne sprzyjające rozwojowi i aktywności twórczej dziecka. Na zewnątrz budynku znajduje się duży, bezpieczny plac zabaw. Przedszkole objęte jest systemem monitoringu.

 

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.